HLASUJTE!

Právě probíhá hlasovací část ankety Sportovec roku MČ Praha 15,
hlasovat lze od 15. listopadu do 10. prosince 2019
v níže uvedených kategoriích.

Pravidla hlasování naleznete zde.

Sportovní tým nad 18 let

  • SK Hostivař "A Tým" Účastník Pražského přeboru
    Účastník čtvrtfinále poháru

  • HBC Hostivař "Muži" 2. místo v První hokejbalové lize ČR 2018/2019

  • Sportovní družstvo SDH Horní Měcholupy "Muži" 1. místo Podlipanská liga požárního sportu, vítěz městského kola

  • SKBU Hostivař "Kata tým - muži" (D. Beneš, T. Novák, D. Matoušek)1. místo Národní pohár karate ČR
    1. místo Mistrovství Evropy karate JKA
    1. místo Mistrovství ČR karate SKIF
    5. místo Mistrovství světa karate SKIF

Sportovní tým do 18 let

  • HBC Hostivař "Dorost" Mistr ČR 2018/2019 Dorostenecká hokejbalová liga

  • SK Hostivař "Mladší přípravka" Účastník Pražského přeboru

  • SK Hostivař "Dorost" Účastník Pražského přeboru

  • SKBU Hostivař "Kata Tým - dívky" (A. Matoušková, K. Heřmanová, A. Franková)1. místo Mistrovství ČR karate SKIF
    1. místo Mistrovství Evropy karate JKA

  • TJ ZŠ Hostivař "Moderní gymnastika" (A. Vobořilová, L. Ščepánková, A. Štěpánková, D. Mirošničenko)Mistryně ČR 2019 ve společných skladbách

  • HC Hostivař "Dorostenky" Mistryně extraligy 2018/2019

  • Sportovní družstvo SDH Horní Měcholupy "Smíšené družstvo dorostu" 1. místo Podlipanská liga požárního sportu

Jednotlivec nad 18 let

  • Vladimír Sklenář (XCT sport - Hospůdka Karolína)8. místo Mistrovství ČR XTERRA
    12. místo Mistrovství Evropy XTERRA

  • Daniel Beneš (SKBU Hostivař)1. místo Národní pohár karate ČR
    1. místo Mistrovství Evropy karate JKA
    1. místo Mistrovství ČR karate SKIF
    6. místo Mistrovství světa karate SKIF
    3. místo Mistrovství světa karate WSKA

  • Pavel Michalík (SK Hříbata Praha)1. místo atletika Czech open 2019
    2. místo plavání Czech open 2019

  • Martina Irglová (Hard Dog Race)Mnohonásobná účastnice závodů Hard Dog Race tour

  • Julie Drahorádová (RC Slavia Praha)Hráčka ženského rugby

  • Jiří Vaniš ml. (HBC Hostivař)2. místo v První hokejbalové lize ČR 2018/2019
    3. místo Mistrovství ČR v hokejbalu kategorie junioři
    Nejproduktivnější hráč První hokejbalové ligy ČR

Jednotlivec do 18 let

  • David Zikmund (SK Hostivař - mladší přípravka)Jeden z nejlepších hráčů mužstva

  • Filip Tuček (BK Havlíčkův Brod)1. místo Výběr Prahy, Mládežnické Místrovství ČR krajů 2019

  • Oliver Simon (SKBU Hostivař)2. místo Národní pohár karate ČR
    2. místo Mistrovství ČR karate SKIF
    2. místo Mistrovství Evropy Karate JKA
    2. místo Mistrovství světa karate SKIF
    3. místo Mistrovství světa karate WSKA

  • Lucie Maredová (Atletika Hostivař)1. místo Atletický víceboj Praha a Středočeský kraj

  • Diana Avtová (TJ ZŠ Hostivař)Mistryně ČR v kategorii starší kadetky - víceboj
    Mistryně ČR v kategorii starší kadetky – míč
    Mistryně ČR kadetky starší kategorie - stuha

  • Tereza Sirová (HZP karate)Účastnice Mistrovství světa karate 2019

  • Amálie Omáčková (Judo academy Praha)1. místo Mezinárodní turnaj judo
    2. místo Turnaj judo
    2. místo Samurajská katana

  • Kateřina Aulická (Sbor dobrovolných hasičů Horní Měcholupy)Vítězka městského kola Mistrovství ČR v požárních disciplínách

  • Jan Čejka (HBC Hostivař)Mistr ČR 2018/2019 Dorostenecká hokejbalová liga
    Juniorský reprezentant ČR

  • Vojtěch Eremiáš (Eugen Link Football Academy)1. místo halový turnaj Praha
    Nejlepší hráč halového turnaje Praha - Koloděje

Trenér roku

  • Ondřej Novák (HBC Hostivař)2. místo v První hokejbalové lize ČR 2018/2019

  • Karel Strnad (SKBU Hostivař)1. místo, 2. místo Mistrovství Evropy karate JKA kategorie junioři a senioři
    1. místo, 2. místo, 3. místo Mistrovství Evropy karate JKA kategorie mládež
    1. místo Mistrovství světa karate SKIF
    1. místo a 3. místo Mistrovství světa karate WSKA

  • Antonín Eis (SK ZŠ Hostivař)Dlouholetý trenér reprezentantů ČR v cyklistice

  • Blanka Chuchlerová (TJ Vodní stavby Praha, TJ ZŠ Hostivař Praha)Mistryně ČR ve společných skladbách, kategorie naděje starší

  • Zdeňka Michalíková (SK Hříbata Praha)Trenérka Pavla Michalíka
    1. místo atletika Czech open 2019
    2. místo plavání Czech open 2019

  • David Sirový (HPZ karate)Trenér účastníků Mistrovství světa v karate 2019

  • Lenka Oulehlová Hyblerová (SK Triumf Praha)Sedminásobná mistryně České republiky v moderní gymnastice
    Trojnásobná účastnice Letních olympijských her (Soul 1988, Barcelona 1992, Altanta 1996)

  • Ondřej Vejsada (TJ Bohemians)Trenér mistrů ČR v zápase v kategoriích senioři a mladší žáci

  • Miroslav Neštický (HC Hostivař)1. místo Přebor Prahy v halovém hokeji kategorie U10
    1. místo Přebor Prahy kategorie U10
    1. místo Přebor Prahy dětí kategorie U10

  • Luboš Došek (Celebrity boxing place)Dlouholetý trenér boxu a člen širšího výběru účastníků Letních olympijských her Sydney 2000

  • Jiří Vaniš (HBC Hostivař)Mistr ČR 2018/2019 Dorostenecká hokejbalová liga

Odesílací formulář

Vyplňte jméno!
Vyplňte příjmení!
Vyplňte e-mail!